.RAW

Фотокнига “.RAW Історія змін українців і армії” – це документальне свідчення карколомних подій, що назавжди змінили Україну і Європу. Ця книга створена, щоб показати історичні події крізь долі звичайних людей.

“.RAW” є однією з перших спроб побудувати через фотографію зв’язний наратив того, що відбулося в Україні з часів Євромайдану, включаючи війну і соціальні катаклізми.

Ця розповідь починається з портретів активістів Євромайдану, які одразу після Революції Гідності доєдналися до військових сил, щоб захищати свою країну. Анексія Криму та підтримка Росією сепаратистів на Донбасі змусили їх знову стати до боротьби.

Книга пропонує глибокий погляд на війну на сході України. Вона слідує за військовими під час бойових дій, тренування, та у побутовому житті. Вона звертається і до місцевих жителів, які переживають втрату домівок та смерті близьких людей. Нарешті, вона повертається до ветеранів. Травмовані загибеллю товаришів, вони лікують важкі поранення та готуються повернутися до суспільства.

Група «Поле зору» курувала проект від розробки концепції книги до її публікації та просування. Канадський фотограф Дональд Вебер виступив запрошеним консультантом і написав вступне слово.

Всі 137 документальних фотографій, що увійшли до книги, були ретельно відібрані з-поміж тисяч світлин. Тридцять три фотожурналісти та документалісти з України, Росії, Білорусі та США долучилися до створення “.RAW”.

КНИГА

Українська та англійська мови
224 сторінки / 137 світлин / 231*259 мм

Папір Arctic Volume White 170 г.
Комбінована тверда обкладинка з текстилю
Ламінована, з тисненням фольгою

Замовник / видавець БО «СтраткомУА»
Концепція / втілення / упорядкування Агенція «Поле Зору»
Консультант Дональд Вебер
Графічний дизайн Антон Стогов та Вадим Фелік
Тексти Ярослав Грицак та Дональд Вебер
Друкарня HUSS
Перший наклад 1000
Видання 2017
ISBN 978-617-7110-85-8

Фотографи

Іван Богдан, Сергій Ваганов, Олександр Васюкович, Анастасія Власова, Брендан Гоффман, Олександр Глядєлов, Віктор Гурняк, Максим Дондюк, Петро Задорожний, Олег Клімов, Юлія Кочетова, Олесь Кромпляс, Дмитро Купріян, Віталій Лазебник, Макс Левін, Маркіян Лисейко, Сергій Лойко, Євген Малолєтка, Ілля Миргородченко, Сергій Моргунов, Владислав Мусієнко, Сергій Полежака, Валерій Пузік, Олександр Ратушняк, Йосип Сивенький, Денис Синяков, Владислав Содель, Анатолій Степанов, Олексій Фурман, Сергій Харченко, Oлександр Чекменьов, Олексій Чернишев, Ольга Якимович

RAW facebook